PERMAQ Pico Basic (AS) 10 - 70

Jesteś tutaj

 

PERMAQ Pico Basic (AS) 10 - 70

 

Wszechstronny system odwróconej osmozy do produkcji wody czystej

BWT PERMAQ® Pico to gama nowoczesnych i wszechstronnych systemów odwróconej osmozy do ekonomicznego uzdatniania wody czystej (wydajność 130-2000 l/h) dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

Dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom i modułowej konstrukcji systemy BWT PERMAQ® Pico nadają się także do montażu podblatowego. Konstrukcja urządzenia zapewnia zminimalizowanie martwych stref przepływu, co zabezpiecza przed rozwojem zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Urządzenia PERMAQ® Pico są w pełni zautomatyzowane i łatwo można je podłączyć do istniejących systemów uzdatniania wody.

Zastosowanie najnowocześniejszej technologii membranowej oraz specjalnie opracowanego systemu hydraulicznego sprawia, że BWT PERMAQ® Pico to urządzenie wyjątkowo ekonomiczne i wydajne.  Dla wszystkich typów wydajność permeatu wynosi do 80% (w zależności od jakości wody zasilającej), co pozwala obniżyć zużycie wody, a także chronić środowisko.

BWT PERMAQ® Pico wyposażono w wyświetlacz pokazujący w czasie rzeczywistym jakość wody czystej, łatwy w obsłudze panel sterowania oraz szereg wejść i wyjść do wielu zastosowań przemysłowych, zarówno w trybie off-line jak i on-line. Urządzenie może być opcjonalnie uzupełnione o zintegrowany wodomierz i wyświetlacz wskazujący rzeczywiste natężenie przepływu.

Systemy BWT PERMAQ® Pico można dodatkowo rozszerzyć o zbiornik na wodę czystą BWT AQA Flex

Małe rozmiary sprawiają, że instalacja BWT PERMAQ® Pico nie wymaga dużej ilości wolnego miejsca.

Główne zalety: 

  • woda pomocnicza do systemów chłodzenia i klimatyzacji
  • woda zasilająca do generatorów pary i systemów grzewczych
  • woda do zastosowań laboratoryjnych
  • woda do płukania i do zmywarek do naczyń
  • woda dla branży gastronomicznej
  • woda dla branż farmaceutycznej i pokrewnych
  • woda pitna i użytkowa (z wody o wysokiej zawartości soli)