KOROZJA I OSADY

Jesteś tutaj

 

KOROZJA I OSADY

 

 

 

 • Grupa produktów wyselekcjonowanych pod kątem uzyskiwania maksymalnej skuteczności w obiegach chłodniczych zasilanych wodą o różnej jakości.
 • Zapewniają skuteczną ochronę antykorozyjną i antyosadową przy zastosowaniu tylko jednego produktu.
 • Przeciwdziałają tworzeniu się kamienia oraz osadów trudnorozpuszczalnych soli, które są przyczyną pogorszenia cyrkulacji a nawet blokowania przeływu wody w układzie.
 • Wykazują działanie dyspergujące, utrzymują zawisinę w stanie roproszonym, dzięki czemu może ona być łatwo usuwana w procesie odsalania i nie tworzy zatorów.
 • Regularne dozowanie zapewnia efekt czyszczenia instalacji.
 •  

  1. Ułady chłodnicze otwarte


  EPUROCET E525                                    

  Preparat organiczny o działaniu antykorozyjnym oraz przeciwdziałający tworzeniu się kamienia, osadów trudnorozpuszczalnych soli i zatorów zawiesiny. Przeznaczony do wyparnych układów chłodniczych zasilanych wodą zmiękczoną lub o niskiej twardości.

  EPURODOS E500

  Preparat organiczny o działaniu antykorozyjnym oraz przeciwdziałający tworzeniu się kamienia, osadów trudnorozpuszczalnych soli i zatorów zawiesiny. Przeznaczony do wyparnych układów chłodniczych i obiegów wody technologicznej zasilanych wodą o niskiej lub średniej twardości.

  EPURODOS E550
  Preparat organiczny o działaniu antykorozyjnym oraz przeciwdziałający tworzeniu się kamienia, osadów trudnorozpuszczalnych soli i zatorów zawiesiny. Przeznaczony do wyparnych układów chłodniczych i obiegów wody technologicznej zasilanych wodą o średniej twardości lub twardą.

  EPURODOS E544

  Efektywny antyskalant o bardzo dobrych właściwościach dyspersyjnych, przeznaczony do wyparnych układów chłodniczych i obiegów wody technologicznej. Zalecany jest do stosowania w instalacjach, w których głównym problemem jest powstawanie osadów pochodzących z twardości wody lub substancji zawieszonych.


  2. Układy chłodnicze zamknięte

  EPURODOS E516                                 
  Skuteczny inhibitor korozji i osadów w zamkniętych lub półotwartych układach chłodniczych. Produkt może być stosowany równolegle z dodatkami przeciwzamarzającymi, takimi jak np.: glikol etylenowy.